Bllokues reklamash ne perdorim, mundohuni te na suportoni www.OpenSubtitles.org ne nje menyre tjeter
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.

NO MOVIE TITLE YET (CLICK ON "Correct subtitles" AND INSERT IMDB LINK) Shqip titra (0) 1CD srt

Filmi për nëntitull mund të jetë gabim, ju lutemi na ndihmoni me correction (2)

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit


Harrojeni internetin, zbrisni titra duke perdorur Open Subtitles MKV Player

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

NO MOVIE TITLE YET (CLICK ON Correct subtitles titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
irak_mpeg4--NO MOVIE TITLE YET (CLICK ON REPORT AND INSERT... 1CD34x 0.00
Astonishing1CD52x 4.00divxlegal (a)
Signs (Shqip)1CD78x 0.00behar_8 (a)
Lolita 19611CD73x 0.00karhui (a)
[FBO]K-Pax- SCR (1 of 1) GREEK1CD101x 3.50lacenaire (a)
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.ws
Te tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:untouchable lawmen (eng)
Hiq Reklamat
download subtitle