Bllokues reklamash ne perdorim, mundohuni te na suportoni www.OpenSubtitles.org ne nje menyre tjeter
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Shumica e ikonave jabe aktive, vendosni mousin mbi ato per te pare shpjegimin.
Hiq Reklamat

Broken Arrow Shqip titra (1996) 1CD sub

Shkarko: Broken Arrow movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit


Stream this movie on alluc.com

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Shkarko Broken Arrow me 25 MBit
Supernatural.S12E01.720p.HDTV.X264-DIMEN (749 MB) The Magnificent Seven 2016 NEW HD-TS x26 (2198 MB)
Captain.Fantastic.2016.720p.WEBRip.x264. (894 MB) Nerve.2016.HDRip.XViD-ETRG.avi (700 MB)
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Broken Arrow downloadBroken Arrow SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsFragmente:Fragmente @ http://www.imdb.com
Postera:Broken Arrow movie postersPostera @ http://www.imdb.comIlustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Te tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Broken Arrow (eng)
Vleresimi i filmit:6.0 / 10 (78010)
[ Prepare to Go Ballistic ] - Terrorists steal nuclear warheads from the U.S. military but don't count on a pilot and park ranger spoiling their plans.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle