Bllokues reklamash ne perdorim, mundohuni te na suportoni www.OpenSubtitles.org ne nje menyre tjeter
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Per te kerkuar per te gjitha titrat e pershtatshme shtyp tek emri
Hiq Reklamat

Miller's Crossing Shqip titra (1990) 1CD srt

Shkarko: Miller's Crossing movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit


Komentoni

Hynipër të postuar komente.


nugmebot @
anyone know the password to the rar?
Shkarko Miller's Crossing me 25 MBit
American.Horror.Story.S06E05.HDTV.x264-K (206 MB) The.Model.2016.720p.BluRay.DTS.x264-iFT. (4743 MB)
lucifer.203.hdtv-lol.mkv (214 MB) arrow.502.hdtv-lol.mkv (276 MB)
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Miller's Crossing downloadMiller's Crossing SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsFragmente:Fragmente @ http://www.imdb.com
Postera:Miller's Crossing movie postersposter at movieposters.2038.netPostera @ http://www.imdb.comIlustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Te tjera:Linku yt ketu
Ilustrime
Detajet e filmitAKA:De paseo a la muerte (eng), Miller's Crossing (eng), Muerte entre las flores (eng), runtime 1-54-51 (eng)
Vleresimi i filmit:7.9 / 10 (105022)
[ Nothing is what it seems at Miller's Crossing ] - Tom Regan, an advisor to a Prohibition-era crime boss, tries to keep the peace between warring mobs but gets caught in divided loyalties.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
Hiq Reklamat
download subtitle