Bllokues reklamash ne perdorim, mundohuni te na suportoni www.OpenSubtitles.org ne nje menyre tjeter
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.

Jesus Christ Superstar Shqip titra (1973) 1CD sub

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit1 falenderime pranuar


Stream this movie on alluc.com

Skedari i titraveJesucristo Superestrella.txt (60851bajt) tregoni shikimin paraprak

Shkarko titrat si drtic (dtc)Shkarko titrat si drtic (dtc)
Komenti i ngarkuesitit spanish, not albanian.... i`ve downloaded it and confirmed
Emri i publikimitJesus Christ Superstar25.000 FPS
NgarkuesibacterX (a) @ . shkarkuar1483x () . Voto per titrat10.0 / 10 (1vota) . Titrat automatikisht te shenuaraTitrat automatikisht te shenuara . Elimino nga te preferuaratShto tek te preferuarat . Korrigjo titratKorrigjo titrat

Hedhur nga Subdownloader 1.2.6 zhvilluar nga capiscuas

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Jesus Christ Superstar downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsFragmente:Fragmente @ http://www.imdb.com
Postera:Jesus Christ Superstar movie postersPostera @ http://www.imdb.comIlustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Te tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitVleresimi i filmit:7.3 / 10 (20350)
[ and now the film... ] - Film version of the musical stage play, presenting the last few weeks of Christ's life, told in an anachronistic manner.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle