Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Shumica e ikonave jabe aktive, vendosni mousin mbi ato per te pare shpjegimin.
Hiq Reklamat

"Lost" Homecoming S01E15 Shqip titra (2005) 1CD srt

Seria: 1 - Episodi: 15

- Të gjitha titrat për këtë serial

Filmi për nëntitull mund të jetë gabim, ju lutemi na ndihmoni me correction (1)

Shkarko: Lost movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit1 falenderime pranuar


Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Lost downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsFragmente:Fragmente @ http://www.imdb.com
Postera:Postera @ http://www.imdb.comIlustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Te tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitVleresimi i filmit:8.5 / 10 (2691)
[ ] - After Claire returns with no memory since the flight, Jack and Locke form a plan against her kidnapper, who threatens to kill the other survivors.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
Hiq Reklamat
download subtitle