Bllokues reklamash ne perdorim, mundohuni te na suportoni www.OpenSubtitles.org ne nje menyre tjeter
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Te rekomandojme te vizitosh linket ne seksionin linke interesante
Hiq Reklamat

Chinatown Shqip titra (1974) 1CD srt

Shkarko: Chinatown movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit1 falenderime pranuar


Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Shkarko Chinatown me 25 MBit
ncis.1404.hdtv-lol[ettv].mkv (230 MB) how.to.get.away.with.murder.304.hdtv-lol (281 MB)
the.flash.2014.302.hdtv-lol[ettv].mkv (233 MB) The.Blacklist.S04E04.720p.HDTV.x264-KILL (848 MB)
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Chinatown downloadChinatown SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsFragmente:Fragmente @ http://www.imdb.com
Postera:Chinatown movie postersposter at movieposters.2038.netPostera @ http://www.imdb.comIlustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Te tjera:Linku yt ketu
Ilustrime
Detajet e filmitAKA:Chinatown (eng), Kineska cetvrt (eng), Китайський квартал (eng)
Vleresimi i filmit:8.2 / 10 (218243)
[ You get tough. You get tender. You get close to each other. Maybe you even get close to the truth. ] - A private detective hired to expose an adulterer finds himself caught up in a web of deceit, corruption and murder.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
Hiq Reklamat
download subtitle