Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Te rekomandojme te vizitosh linket ne seksionin linke interesante
Hiq Reklamat

Zatoichi Shqip titra (2003) 1CD srt

Shkarko: Zatoichi movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit


Harrojeni internetin, zbrisni titra duke perdorur Open Subtitles MKV Player

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Shkarko Zatoichi me 25 MBit
The.Blacklist.S04E04.HDTV.x264-KILLERS[e (252 MB) The Bodyguard 2016 720p BluRay DD5.1 x26 (4329 MB)
Nerve.2016.HDRip.XviD.AC3-EVO.avi (1418 MB) Marvel\'s Luke Cage S01E13 720p WEBRip x (699 MB)
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Zatoichi downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Artificial Eye [uk] | BAC Films [fr] | Cinema Without Frontiers [ru] | Miramax [us] | Official site [jp]
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Zatoichi movie postersposter at movieposters.2038.netPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Ilustrime
Detajet e filmitAKA:Takeshi Kitano's Zatoichi (eng), The Blind Swordsman: Zatoichi (eng), Zatoichi (eng), Zatoichi FR (eng)
Vleresimi i filmit:7.6 / 10 (40750)
[ His Sword Made Him a Hero... His Courage Made Him a Legend. This Summer, Justice is Blind. ] - The blind masseur/swordsman comes to a town in control of warring gangs, and while bunking with a farming family, he meets two women with their own agenda.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle