Bllokues reklamash ne perdorim, mundohuni te na suportoni www.OpenSubtitles.org ne nje menyre tjeter
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.

Pete's Dragon Shqip titra (1977) 1CD sub

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit


Stream this movie on alluc.com

Skedari i titravePete'sDragon_shq.sub (47683bajt) tregoni shikimin paraprak

Shkarko titrat si drtic (dtc)Shkarko titrat si drtic (dtc)
Komenti i ngarkuesitRipped from Albatrade DVD (elliott dragoi i padukshem)
Emri i publikimitPete's Dragon25.000 FPS
Ngarkuesigjagji (a) @ . shkarkuar901x () . Voto per titrat1.0 / 10 (1vota) . Titrat automatikisht te shenuaraTitrat automatikisht te shenuara . Elimino nga te preferuaratShto tek te preferuarat . Korrigjo titratKorrigjo titrat

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Pete's Dragon downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsFragmente:Fragmente @ http://www.imdb.com
Postera:Pete's Dragon movie postersPostera @ http://www.imdb.comIlustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Te tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitVleresimi i filmit:6.4 / 10 (18519)
[ Brazzle Dazzle Brilliance! ] - An orphan boy and his magical dragon come to town with his abusive adoptive parents in pursuit.
Drejtuar nga:
Shteti:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle