Missing Plug-in An additional plugin is required to download the subtitles
X
Kerkim i avancuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
instalo opensearch per browser-inRezultatet 1 - 12 e 12 (0.094 sekonda)
Ju duhet te rregjistroni per te pasur aksses per njekerkim i shumefishte
Emri i filmitNgarkuar ShkarkuarVleresimi i titraveVleresimi i filmitNgarkuesi
Shkarko me 25 MBit
Shes.Out.of.My.League.2010.SLOSubs.BRRip (2051 MB) 20/04/2014Jesus.of.Nazareth.1977.Part.III.BRRip.Xv (694 MB) 19/04/2014
Blood.Ties.2013.BRRip.XviD-AQOS.avi (994 MB) 20/04/2014Bones.S09E21.HDTV.x264-EXCELLENCE.mp4 (323 MB) 15/04/2014
Supernatural.S09E18.HDTV.x264-LOL.mp4 (199 MB) 18/04/2014game.of.thrones.s04e02.hdtv.x264-2hd.mp4 (467 MB) 14/04/2014

next
TOPlist