Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

Subtitles for high-definition movie

"Desperate Housewives" Sunday in the Park with George S01E21 Македонски преводи (2005) 1CD srt

Season: 1 - Episode: 21

- All subtitles for this TV Series

Преземи: Desperate Housewives movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи "Desperate Housewives" Sunday in the Park with George на 25 Мбит
Supernatural.S12E01.720p.HDTV.X264-DIMEN (749 MB) Supernatural.S12E01.720p.HDTV.X264-DIMEN (749 MB)
arrow.502.hdtv-lol.mkv (276 MB) lethal.weapon.104.hdtv-lol[ettv].mkv (312 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Desperate Housewives downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:7.9 / 10 (304)
[ ] - George continues to worm his way into Bree's life; Lynette tries to spice up her sex life with Tom; Susan hires Mr. Shaw to investigate the Young family; Morty proposes to Sophia, making ...
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle