Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Spy Game Македонски преводи (2001) 1CD sub

Преземи: Spy Game movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Име на фајлот со преводотSpyGame.sub (63680бајти) прикажи преглед

Преземи преводи како drtic (dtc)Преземи преводи како drtic (dtc)
Име на издавачотSpy Game (2001)23.976 FPS
Додавачajta (a) @ . преземени286x () . Самоназначен преводСамоназначен превод . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.54 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Spy Game на 25 Мбит
Nerve.2016.HDRip.x264.AAC-OzZY1.mkv (1046 MB) Captain.Fantastic.2016.HDRip.X264.AC3-Ma (2015 MB)
South.Park.S20E04.HDTV.x264-FUM[ettv].mp (109 MB) Gotham.S03E04.720p.HDTV.X264-FZHD.mkv (752 MB)
Spy Game преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Spy game CD2 (mak)2CD21x 0.00titlovic
Spy game CD2 (mak)1CD38x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Spy Game downloadSpy Game SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Universal
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Spy Game movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Опавковки
Детали за филмотAKA:Spy Game (eng)
Рејтинг на филмот:7.0 / 10 (122006)
[ It's not how you play the game. It's how the game plays you. ] - Retiring CIA agent Nathan Muir recalls his training of Tom Bishop while working against agency politics to free him from his Chinese captors.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Hide ads
download subtitle