Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.

Salem's Lot Македонски преводи (1979) 2CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Salem's Lot downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Salem's Lot movie postersПостери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Salem's Lot: The Movie (eng), Blood Thirst Salem's Lot: The Miniseries Salem's Lot: The Movie (eng), El Misterio de Salem's Lot (eng), Salem's Lot (eng)
Рејтинг на филмот:6.8 / 10 (15804)
[ Iconic terror from the No 1 bestselling writer. ] - A novelist and a young horror fan attempt to save a small New England town which has been invaded by vampires.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
download subtitle