Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Јазик
Вие не сте пријавен!   Пријави-Се | Регистрирај се!
Напредно пребарување
Bad Boy subtitles on new OpenSubtitles.com website (beta)
Hide ads

Bad Boy Македонски преводи (2002) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи (beta)

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Download warez
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Bad Boy movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Детали за филмотAKA:Dawg (eng)
Рејтинг на филмот:5.0 / 10 (1712)
[ ] - To inherit a million dollars, an egotistical man must find the women he's betrayed and convince them to forgive him.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle