Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

The 24th Day Македонски преводи (2004) 1CD sub

Преземи: The 24th Day movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи The 24th Day на 25 Мбит
Greys.Anatomy.S13E04.HDTV.x264-FLEET.mkv (235 MB) Narcos.S01E09.WEBRip.x264-TASTETV.mp4 (485 MB)
Captain.Fantastic.2016.HDRip.X264.AC3-Ma (2015 MB) American.Horror.Story.S06E05.HDTV.x264-K (206 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The 24th Day downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:The 24th Day movie postersПостери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Опавковки
Детали за филмотРејтинг на филмот:6.6 / 10 (3137)
[ Every man has his own truth. ] - Tom (Speedman) and Dan's (Marsden) one-night stand turns into an intense power-play between captor and captive.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle