Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.

The Core Македонски преводи (2003) 2CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

The Core преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
The.Core.2003.720p.BrRip.x264.BOKUTOX.YIFY1CD61x 0.00
thecore1CD16x 0.00titlovic
Core, The (2003)1CD1499x 0.00Srkyman (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Core downloadThe Core SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:The Core movie postersПостери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Core (eng)
Рејтинг на филмот:5.4 / 10 (79504)
[ The only way out is in ] - The only way to save Earth from catastrophe is to drill down to the core and set it spinning again.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Јазик:
Hide ads
download subtitle