Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Dot the I Македонски преводи (2003) 1CD srt

Преземи: Dot the I movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Dot the I на 25 Мбит
Supernatural.S12E01.720p.HDTV.X264-DIMEN (749 MB) arrow.502.hdtv-lol[ettv].mkv (276 MB)
Nerve.2016.720p.BluRay.x264-FZHD.mkv (4475 MB) Blood Father 2016 720p BluRay DD5.1 x264 (4823 MB)
Dot the I преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Dot the I1CD11x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Dot the I downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Dot the I movie postersПостери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Punto sobre la I, El (eng)
Рејтинг на филмот:6.9 / 10 (7444)
[ Danger is in the details. ] - Young lovers in London are wrapped up in a love triangle that may not be exactly what it seems.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle