Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.

Coronado Македонски преводи (2003) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Coronado преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
coronado1CD5x 0.00titlovic
Coronado (2003)1CD77x 0.00domen1969 (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Coronado downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site [de] (English)
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Coronado movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:4.5 / 10 (1368)
[ Let the revolution begin! ] - An american woman, in search of her fiance', becomes involved in a revolution of a central-american country.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle