Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

Show Me Love Македонски преводи (1998) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Show Me Love преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Fucking Amal1CD31x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toShow Me Love downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Fan site | Official Site [jp]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Show Me Love movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Fucking Amal (eng), Show Me Love (eng)
Рејтинг на филмот:7.6 / 10 (45681)
[ Jag ska aldrig mer bli ihop med nån. Jag ska bli celibat. ] -
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle