Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

Spider-Man 2 Македонски преводи (2004) 2CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Spider-Man 2 преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Spider-man.2[2004]DvDrip-aXXo1CD15x 0.00
Spider-Man.3[2007]DvDrip[Eng]-aXXo_Makedonski1CD53x 0.00titlovic
SpiderMan 21CD93x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Spider-Man 2 downloadSpider-Man 2 SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official Facebook | Official Facebook game | Sony | Sony [fi]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Spider-Man 2 movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Spider-Man 2: The IMAX Experience (eng), Spider-Man 2.1 (eng), Spider-Man: No More (eng), Spiderman 2 (eng), The Amazing Spider-Man (eng), Людина-павук 2 (eng), Pókember 2 (eng), Spider-Man 2 (eng), Spider-Man 2 Lives (eng)
Рејтинг на филмот:7.3 / 10 (435197)
[ Destiny ] - Peter Parker is beset with troubles in his failing personal life as he battles a brilliant scientist named Doctor Otto Octavius.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle