Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Troy Македонски преводи (2004) 2CD srt

Преземи: Troy movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Troy на 25 Мбит
The.Infiltrator.2016.720p.BluRay.x264-GE (5593 MB) South.Park.S20E04.HDTV.x264-FUM[ettv].mp (109 MB)
American.Horror.Story.S06E05.HDTV.x264-K (206 MB) The.Blacklist.S04E04.HDTV.x264-KILLERS[e (252 MB)
Troy преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Troy1CD181x 0.00
Troy (2004)1CD1647x 0.00piroman (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Troy downloadTroy SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Warner Bros [fr] | Warner Bros. [jp] | Warner Brothers
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Troy movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Untitled 'The Illiad' Project (eng), Троя (eng)
Рејтинг на филмот:7.2 / 10 (385180)
[ For Troy ] - An adaptation of Homer's great epic, the film follows the assault on Troy by the united Greek forces and chronicles the fates of the men involved.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle