Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Hide ads

A Walk to Remember Македонски преводи (2002) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводотA walk to remember_mk.sub (37945бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.56A Walk To Remember.avi | 733530112 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56A.Walk.To.Remember.2002.DVDRip.XviD-Nile.avi | 732942336 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56A Walk to Remember [2002] 720p.mkv | 584034526 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56A Walk To Remember DVDRip Occor.avi | 734003200 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61A Walk To Remember 2002 HDTV XvidHD 720p-NPW.avi | 2598408192 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57walk.to.remember.2002.dvdrip.xvid-osiris.avi | 734179328 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57A Walk To Remember.avi | 676804608 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61A Walk To Remember.avi | 733530112 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57A Walk To Remember DVDRip Occor.avi | 734003200 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57A Walk To Remember l (2002) DVDRip (dutch subs NL).avi | 733962240 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56A Walk to Remember 2002 [DVDRip.XviD-miguel] [Lektor PL].avi | 734019584 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58A_WALK_TO_REMEMBER.avi | 944220160 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62A.Walk.To.Remember.2002.DVDRip.XviD-Nile.avi | 732912135 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57amerikan wedding 3.avi | 710356992 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57A Walk To Remember.divx | 700791564 | Movie filenames

Преземи преводи како drtic (dtc)Преземи преводи како drtic (dtc)
Име на издавачотWalk to Remember, A (2002)23.976 FPS
Додавачpiroman (a) @ . преземени15341x () . Самоназначен преводСамоназначен превод . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

A Walk to Remember преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
A.Walk.to.Remember.2002.BRRip.x264-HUD1CD183x 0.00
A walk to remember1CD111x 0.00titlovic
A Walk To Remember [2002] MK1CD264x 0.00
A Walk to Remember1CD148x 0.00
A Walk To Remember1CD360x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toA Walk to Remember downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:awalktoremember.com [us] (Warner Brothers) Info, trailer, screensaver
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:A Walk to Remember movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:A Walk to Remember (eng), Поспiшай кохати (eng)
Рејтинг на филмот:7.4 / 10 (181260)
[ Find out who you are and do it on purpose. ] -
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle