Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

K-19: The Widowmaker Македонски преводи (2002) 2CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

K-19: The Widowmaker преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
K-19 mkd cd22CD10x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toK-19: The Widowmaker downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Filmax [es] | OFFICIAL SITE
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:K-19: The Widowmaker movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:K-19: The Widowmaker (eng), K*19: The Widowmaker (eng), The Widowmaker (eng)
Рејтинг на филмот:6.7 / 10 (53035)
[ Fate has found its hero. ] - When Russia's first nuclear submarine malfunctions on its maiden voyage, the crew must race to save the ship and prevent a nuclear disaster.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Јазик:
Hide ads
download subtitle