Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Mona Lisa Smile subtitles on new OpenSubtitles.com website (beta)
Hide ads

Mona Lisa Smile Македонски преводи (2003) 2CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Mona Lisa Smile преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Mona Lisa smile - cd 22CD24x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toMona Lisa Smile downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Columbia Tristar [fr] | Official site [br] | Sony
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Mona Lisa Smile movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Посмiшка Мони Лiзи (eng)
Рејтинг на филмот:6.5 / 10 (68975)
[ In a world that told them how to think, she showed them how to live. ] -
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle