Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Something's Gotta Give Македонски преводи (2003) 2CD srt

Преземи: Something's Gotta Give movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Something's Gotta Give на 25 Мбит
breaking.bad.s02e10.720p.brrip.x264-visi (549 MB) The.Flash.2014.S03E02.720p.HDTV.X264-DIM (823 MB)
Arrow.S05E02.HDTV.x264-xTV.mkv (276 MB) Nerve.2016.HDRip.XviD.AC3-OzZY1.avi (1303 MB)
Something's Gotta Give преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Macedonian1CD23x 0.00titlovic
DvdRip-FANTASTIC1CD32x 0.00titlovic
Something's Gotta Give (2003)1CD98x 0.00redguy666 (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Something's Gotta Give downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Sony Pictures | Warner Bros. [br] | Warner Bros. [es]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Something's Gotta Give movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Опавковки
Детали за филмотAKA:Something's Gotta Give (eng), Untitled Nancy Meyers Project (eng)
Рејтинг на филмот:6.7 / 10 (91717)
[ ] - A swinger on the cusp of being a senior citizen with a taste for young women falls in love with an accomplished woman closer to his age.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle