Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
The Emperor's Club subtitles on new OpenSubtitles.com website (beta)
Hide ads

The Emperor's Club Македонски преводи (2002) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

The Emperor's Club преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
The emperor's club1CD17x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site - synopsis and picture gallery | Official site [fr]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Emperor's Club movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Детали за филмотAKA:The Emperors' Club (eng), The Palace Thief (eng)
Рејтинг на филмот:6.9 / 10 (15512)
[ In everyone's life there's that one person who makes all the difference. ] -
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle