Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

The Rules of Attraction Македонски преводи (2002) 2CD sub

Преземи: The Rules of Attraction movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи The Rules of Attraction на 25 Мбит
Bounty.Hunters.2016.720p.BluRay.DD5.1.x2 (5009 MB) Greys.Anatomy.S13E04.720p.HDTV.x264-FZHD (744 MB)
Gotham.S03E04.720p.HDTV.X264-FZHD.mkv (752 MB) Supergirl.2016.S02.E01.HDTV.XviD-FUM.avi (348 MB)
The Rules of Attraction преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
The rules of attraction - cd 22CD3x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Rules of Attraction downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Lions Gate Entertainment | Official Site [fr] | Official site [uk]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Rules of Attraction movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Опавковки
Детали за филмотAKA:Regeln des Spiels, Die (Germany) (eng)
Рејтинг на филмот:6.7 / 10 (44536)
[ Past Perfect. Present Tense. Future Uncertain. ] - The incredibly spoiled and overprivileged students of Camden College are a backdrop for an unusual love triangle between a drug dealer, a virgin and a bisexual classmate.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle