Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

The Haunted Mansion Македонски преводи (2003) 1CD srt

Преземи: The Haunted Mansion movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks1 thanks received

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи The Haunted Mansion на 25 Мбит
The.Blacklist.S04E04.720p.HDTV.x264-FZHD (848 MB) dcs.legends.of.tomorrow.201.hdtv-lol[ett (338 MB)
Supernatural.S12E01.720p.HDTV.X264-DIMEN (749 MB) Shameless.US.S07E01.HDTV.XviD-FUM.avi (448 MB)
The Haunted Mansion преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
the haunted mansion1CD1516x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Haunted Mansion downloadThe Haunted Mansion SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Disney [br] | Disney [fr] | Disney [uk] | Disney [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Haunted Mansion movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Disney's The Haunted Mansion (eng)
Рејтинг на филмот:4.9 / 10 (32339)
[ Check your pulse at the door... if you have one. ] - A realtor and his wife and children are summoned to a mansion, which they soon discover is haunted, and while they attempt to escape, he learns an important lesson about the family he has neglected.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle