Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Starsky & Hutch Македонски преводи (2004) 1CD sub

Преземи: Starsky & Hutch movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Starsky & Hutch на 25 Мбит
Narcos.S01E09.720p.WEBRip.x264-TASTETV.m (1644 MB) The.Big.Bang.Theory.S10E04.The.Cohabitat (810 MB)
Blood Father 2016 720p BluRay DD5.1 x264 (4823 MB) Arrow.S05E02.1080p.HDTV.X264-xHD.mkv (887 MB)
Starsky & Hutch преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Starsky & Hutch (2004)1CD952x 0.00Sasa02 (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Starsky & Hutch downloadStarsky & Hutch SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site | Terra [es] | Warner Bros.
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Starsky & Hutch movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Опавковки
Детали за филмотAKA:Starsky & Hutch (eng)
Рејтинг на филмот:6.1 / 10 (121460)
[ Crimebustin's a joint effort. ] - Two streetwise cops bust criminals in their red-and-white Ford Torino with the help of police snitch called Huggy Bear.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle