Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

Troy Македонски преводи (2004) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Име на фајлот со преводотTroy mkd.sub (41739бајти) прикажи преглед

Преземи преводи како drtic (dtc)Преземи преводи како drtic (dtc)
Име на издавачотTroy (2004)25.000 FPS
Додавачpiroman (a) @ . преземени1763x () . Самоназначен преводСамоназначен превод . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.57 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Troy преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Troy1CD208x 0.00
Troy (2004)2CD13643x 0.00piroman (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Download TroyTroy watch online for freeTroy downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Warner Bros [fr] | Warner Bros. [jp] | Warner Brothers
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Troy movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Untitled 'The Illiad' Project (eng), Троя (eng)
Рејтинг на филмот:7.2 / 10 (409447)
[ For Victory ] - An adaptation of Homer's great epic, the film follows the assault on Troy by the united Greek forces and chronicles the fates of the men involved.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle