Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

The Matrix Revolutions Македонски преводи (2003) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

The Matrix Revolutions преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
The Matrix Revolutions1CD305x 0.00
The Matrix Trilogy HDDVD FASM X264 720p PROPER1CD27x 0.00titlovic
AC3.XviD.FoGMeDiM1CD9916x 0.00titlovic
BDRip.XviD.AC3.Subs-TmG1CD26x 0.00titlovic
matrix revolutions mk1CD24x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toThe Matrix Revolutions downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Warner Bros. [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Matrix Revolutions movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Matrix 3 (eng), Matrix Revolutions (eng), The Burly Man (eng), The Matrix 3 (eng), The Matrix Revolutions (eng), The Matrix Revolutions: The IMAX Experience (eng), Матриця: Революцiя (eng)
Рејтинг на филмот:6.7 / 10 (397770)
[ The IMAX Revolution ] -
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle