Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

In the Bedroom Македонски преводи (2001) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

In the Bedroom преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
DVD - Rip[Size:695Mb]1CD166x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toIn the Bedroom downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:NZZ Online - Neue Zürcher Zeitung (German) | Video DVD release Site
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:In the Bedroom movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:A hálószobában (eng)
Рејтинг на филмот:7.5 / 10 (34122)
[ A young man. An older woman. Her ex-husband. Things are about to explode... ] - A New England couple's college-aged son dates an older woman who has two small children and an unwelcome ex-husband.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Hide ads
download subtitle