Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

Bubba Ho-Tep Македонски преводи (2002) 1CD srt

Преземи: Bubba Ho-Tep movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Bubba Ho-Tep на 25 Мбит
Lucifer.S02E03.720p.HDTV.X264-xHD.mkv (819 MB) supernatural.1201.hdtv-lol[ettv].mkv (241 MB)
Lucifer.S02E03.720p.HDTV.X264-FZHD.mkv (819 MB) Narcos.S01E08.720p.WEBRip.x264-TASTETV.m (1392 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Bubba Ho-Tep downloadBubba Ho-Tep SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site | Zootrope Films [fr]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Bubba Ho-Tep movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Опавковки
Детали за филмотAKA:Bubba Ho-tep (eng), Bubbahotep (eng)
Рејтинг на филмот:7.2 / 10 (39084)
[ The King vs. The King of the Dead ] - Elvis and JFK, both alive and in nursing homes, fight for the souls of their fellow residents as they battle an ancient Egyptian Mummy.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle