Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Hide ads

Subtitles for high-definition movie

"Prison Break" Riots, Drills and the Devil: Part 2 S01E07 Македонски преводи (2005) 1CD srt

Season: 1 - Episode: 7

- All subtitles for this TV Series
film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Prison Break преводи Македонски S01E07
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Prison Break - [1x07] - Riots Drills and the Devil (2)1CD37x 0.00
07. Riots, Drills, and the Devil. Part 21CD6x 0.00titlovic
Prison Break 1x07 Riots, Drills, and the Devil-21CD179x 0.00titlovic
HDTV.XviD-LOL1CD71x 0.00titlovic
Prison Break1CD526x 0.00lavoot
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Prison Break watch online for freePrison Break downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:9.2 / 10 (2718)
[ ] - Michael saves Dr. Tancredi from the rioting prisoners, but Lincoln and Veronica are in need of their own rescue.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Јазик:
Hide ads
download subtitle