Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Hide ads

Subtitles for high-definition movie

"Prison Break" Riots, Drills and the Devil: Part 1 S01E06 Македонски преводи (2005) 1CD srt

Season: 1 - Episode: 6

- All subtitles for this TV Series
film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Prison Break преводи Македонски S01E06
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Prison Break - [1x06] - Riots Drills and the Devil (1)1CD31x 0.00
06. Riots, Drills, and the Devil. Part 11CD5x 0.00titlovic
Prison Break 1x06 Riots, Drills, and the Devil-11CD177x 0.00titlovic
HDTV.XviD-LOL1CD76x 0.00titlovic
Prison Break S01E061CD342x 0.00lavoot
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Prison Break watch online for freePrison Break downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:9.3 / 10 (3037)
[ ] - Michael's idea to get more drilling time by provoking a lock-down backfires horribly.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Јазик:
Hide ads
download subtitle