Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Hide ads

Finding Dory Македонски преводи (2016) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks1 thanks received

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Име на фајлот со преводотFinding Dory [2016].srt (88488бајти) прикажи преглед

Име на издавачот Finding Dory [2016]25.000 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени5771x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.57 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Finding Dory преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Finding Dory [2016]1CD347x 0.00
Finding Dory [2016]1CD507x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Finding Dory watch online for freeFinding Dory downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Finding Dory movie postersПостери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Finding Nemo 2 (eng), У пошуках Дорi (eng)
Рејтинг на филмот:7.4 / 10 (167942)
[ An unforgettable journey she probably won't remember. ] - The friendly but forgetful blue tang fish, Dory, begins a search for her long-lost parents, and everyone learns a few things about the real meaning of family along the way.
Режирано од :
Земја:
Hide ads
download subtitle