Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

The Mechanic Македонски преводи (2011) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

The Mechanic преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
R5.LiNE.Xvid-Noir / R5.Line.XviD-ExtraTorrentRG1CD107x 0.00titlovic
R5 LiNE - IMAGiNE2CD17x 0.00titlovic
R5 LiNE - IMAGiNE1CD30x 0.00titlovic
TS.XViD-T0XiC-iNK2CD18x 0.00titlovic
BluRay.720p.x264.DTS-MySilu1CD359x 0.00titlovic
DVDRip.XviD-ARROW, 720p.BRRip.XviD.AC3-FLAWL3SS1CD29x 0.00titlovic
The.Mechanic.2010.720p.Bluray.RC.x264-TiMPE1CD528x 0.00titlovic
The Twilight Saga Breaking Dawn - Part 1 Synced (2011).avi1CD13482x 0.00
The.Mechanic.2011.BluRay.720p.x264.DTS-MySilu1CD2745x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toThe Mechanic downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:CBS Films [us] | Official site [ar] | Official site [de] | Official site [es] | Official site [fr] | Official site [jp] | Official site [uk]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Mechanic movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Mehanicharot (mac), The Mechanic (eng), The Mechanic (PiZ) (eng), Механiк (eng)
Рејтинг на филмот:6.6 / 10 (133155)
[ Someone has to fix the problems. ] - Follows an elite hit man as he teaches his trade to an apprentice who has a connection to one of his previous victims.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle