Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Along Came Polly subtitles on new OpenSubtitles.com website (beta)
Hide ads

Along Came Polly Македонски преводи (2004) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводотMacedonian.srt (99556бајти) прикажи преглед

Име на издавачотAlong Came Polly (2004)23.976 FPS
Додавачredguy666 (a) @ . преземени2123x () . Самоназначен преводСамоназначен превод . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Along Came Polly преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Macedonian1CD38x 0.00titlovic
Along Came Polly (2004)1CD129x 0.00piroman (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:UIP France [fr] | Universal
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Along Came Polly movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Детали за филмотAKA:Along Came Polly (eng), Risk (eng), Untitled John Hamburg Project (eng), А ось i Поллi (eng)
Рејтинг на филмот:5.9 / 10 (116694)
[ For the most cautious man on Earth, life is about to get interesting. ] -
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle