Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Once Upon a Time in Mexico Македонски преводи (2003) 1CD srt

Преземи: Once Upon a Time in Mexico movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Once Upon a Time in Mexico на 25 Мбит
Supernatural.S12E01.720p.HDTV.X264-DIMEN (749 MB) Blood.Father.2016.BDRip.x264.AC3.RoSubbe (1253 MB)
Captain.Fantastic.2016.HDRip.X264.AC3-Ma (2015 MB) lucifer.203.hdtv-lol.mkv (214 MB)
Once Upon a Time in Mexico преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Once Upon A Time In Mexico1CD165x 0.00
Once Upon a Time in Mexico (2003)2CD88x 0.00jugo (a)
once upon a time in mexico1CD250x 3.00Acemkd (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Once Upon a Time in Mexico downloadOnce Upon a Time in Mexico SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site | Terra [es]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Once Upon a Time in Mexico movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:El Mariachi 3 (eng), Il était une fois au Mexique (eng), Once upon a time in Mexico (eng)
Рејтинг на филмот:6.4 / 10 (130739)
[ The Time Has Come. ] - Hitman "El Mariachi" becomes involved in international espionage involving a psychotic CIA agent and a corrupt Mexican general.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle