Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

The Last Samurai Македонски преводи (2003) 1CD srt

Преземи: The Last Samurai movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи The Last Samurai на 25 Мбит
Star.Trek.Beyond.2016.1080p.BluRay.x264- (1903 MB) Gotham.S03E05.1080p.HDTV.X264-DIMENSION. (1854 MB)
South.Park.S20E05.HDTV.x264-KILLERS[ettv (97 MB) Lucifer.S02E04.720p.HDTV.X264-FZHD.mkv (1006 MB)
The Last Samurai преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Macedonian1CD14x 0.00titlovic
The.Last.Samurai[2003]DvDrip.AC3[Eng]-FXG1CD85x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Last Samurai downloadThe Last Samurai SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site | Warner Bros. [es] | Warner Bros. [fr] | Warner Bros. [jp]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Last Samurai movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Samurai (eng), The Last Samurai (eng), The Last Samurai: Bushidou (eng), The.Last.Samurai (eng)
Рејтинг на филмот:7.7 / 10 (319558)
[ In the face of an enemy, in the Heart of One Man, Lies the Soul of a Warrior. ] - An American military advisor embraces the Samurai culture he was hired to destroy after he is captured in battle.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Јазик:
Hide ads
download subtitle