Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

Batman v Superman: Dawn of Justice Македонски преводи (2016) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks3 thanks received

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Batman v Superman: Dawn of Justice преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Batman.v.Superman.Dawn.of.Justice.2016.EXTENDED.1080p.BluR... 1CD619x 0.00
Batman.v.Superman.Dawn.of.Justice.2016.Ultimate.Edition.WE... 1CD1678x 0.00
Batman_v_Superman1CD4554x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toBatman v Superman: Dawn of Justice downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Batman v Superman: Dawn of Justice movie postersПостери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Batman v Superman (eng), Batman v Superman: Dawn of Justice (eng), Batman v Superman:Dawn of Justice (eng), Batman Versus Superman: Dawn of Justice (eng), Batman vs. Superman (eng), Dawn of Justice (eng), Man of Steel 2 (eng), Бетмен проти Супермена: На зорi справедливостi (eng)
Рејтинг на филмот:6.6 / 10 (542269)
[ Who will win? ] -
Режирано од :
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle