Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Hide ads

Harry Potter and the Chamber of Secrets Македонски преводи (2002) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks2 thanks received

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Harry Potter and the Chamber of Secrets преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Harry_Potter_and_the_Chamber_of_Secrets_20021CD109x 0.00lazetattoo
Harry.Potter.And.The.Chamber.Of.Secrets.2002.HDRip.XviD.CD... 1CD47x 0.00
Harry.Potter.And.The.Chamber.Of.Secrets.2002.HDRip.XviD.TLF1CD45x 0.00
DvDrip-aXXo1CD447x 0.00titlovic
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002)2CD70054x 0.00tom13 (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Harry Potter and the Chamber of Secrets watch online for freeHarry Potter and the Chamber of Secrets downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site [de] | Official site [it] | Official site [uk] | Warner Bros.
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Harry Potter and the Chamber of Secrets movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Harry Potter and the Chamber of Secrets (eng), Incident on 57th Street (eng), Um Hóspede do Barulho (eng)
Рејтинг на филмот:7.4 / 10 (425511)
[ Hogwarts is back in session. ] - Harry ignores warnings not to return to Hogwarts, only to find the school plagued by a series of mysterious attacks and a strange voice haunting him.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle