Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

Interstellar Македонски преводи (2014) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Interstellar преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Interstellar.2014.720p.BluRay.x264.YIFY-gre1CD362917x 0.00
Interstellar 2014 720p BrRip x264MK1CD9162x 0.00sinishaaa
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toInterstellar downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Interstellar movie postersПостери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Flora's Letter (eng), Interstellar (eng), Interstellar (IMAX) (eng), Iнтeрстеллар (eng), Untitled Steven Spielberg Space Project (eng)
Рејтинг на филмот:8.6 / 10 (1173111)
[ The end of Earth will not be the end of us. ] -
Режирано од :
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle