Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
Hide ads

"The Vampire Diaries" Masquerade S02E07 Македонски преводи (2010) 1CD srt

Season: 2 - Episode: 7

- All subtitles for this TV Series
film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

The Vampire Diaries преводи Македонски S02E07
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
hdtv.xvid-2hd1CD105x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Vampire Diaries watch online for freeThe Vampire Diaries downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:9.1 / 10 (1299)
[ ] - Stefan and Damon decide on a new plan to deal with Katherine at the masquerade ball. Things take an ugly turn when Matt and Tyler start doing shots.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle