Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

Subtitles for high-definition movie

Minions Македонски преводи (2015) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks1 thanks received

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Име на фајлот со преводотMinions.2015.1080p.BluRay.x264-GECKOS.srt (44248бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.70Minions.2015.480p.BDRip.XviD.AC3.DUAL-SLSS.avi | 1565708288 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.70Minions.2015.1080p.BluRay.x264.YIFY.[YTS.AG].mp4 | 1746623812 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.68Minions.2015.720p.BluRay.x264.YIFY.[YTS.AG].mp4 | 960228255 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.63Minions 2015 1080p BluRay x264 AC3-JYK.mkv | 2819155091 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.68Minions.2015.1080p.BluRay.x264-GECKOS.mkv | 4692971420 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.70Minions.2015.720p.BDRip.x264.DUAL-SLSS.mkv | 4690576740 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.68Minions.2015.720p.HDRip.X264.AAC-m2g.mkv | 2086496435 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.70Minions.2015.1080p.BluRay.H264.AAC-RARBG.mp4 | 1861563965 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.70Minions.2015.720p.BluRay.H264.AAC-RARBG.mp4 | 1179707430 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.63Minions.2015.BRRip.XviD.AC3-EVO.avi | 1489498024 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.63Minions.2015.720p.BRRiP.XVID.AC3-MAJESTIC.avi | 2234351616 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.70Minions.2015.720p.BRRip.XviD.AC3-RARBG.avi | 3033233328 | Movie filenames

Име на издавачот Minions.2015.1080p.BluRay.x264-GECKOS25.000 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени6336x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.70 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Minions преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Minions1CD1028833x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Minions downloadMinions SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Minions movie postersПостери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Suoiuiw (eng), Посiпаки (eng)
Рејтинг на филмот:6.4 / 10 (162982)
[ Uh oh. ] - Minions Stuart, Kevin, and Bob are recruited by Scarlet Overkill, a supervillain who, alongside her inventor husband Herb, hatches a plot to take over the world.
Режирано од :
Земја:
Јазик:
download subtitle