Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

Subtitles for high-definition movie

"Sherlock" The Reichenbach Fall S02E03 Македонски преводи (2012) 1CD srt

Season: 2 - Episode: 3

- All subtitles for this TV Series
film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks1 thanks received

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Sherlock преводи Македонски S02E03
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Sherlock.2x03.The.Reichenbach.Fall.HDTV.XviD-FoV1CD147x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Download SherlockSherlock watch online for freeSherlock downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:9.7 / 10 (28232)
[ ] - Jim Moriarty hatches a mad scheme to turn the whole city against Sherlock.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle