Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Hide ads

Matchstick Men Македонски преводи (2003) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Matchstick Men преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Matchstick man1CD42x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Download Matchstick MenMatchstick Men watch online for freeMatchstick Men downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Warner Bros. [es] | Warner Bros. [uk] | Warner Bros. [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Matchstick Men movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Matchstick Men (eng)
Рејтинг на филмот:7.3 / 10 (113053)
[ lie cheat steal rinse repeat ] - A phobic con artist and his protégé are on the verge of pulling off a lucrative swindle when the former's teenage daughter arrives unexpectedly.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle