Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Intolerable Cruelty Македонски преводи (2003) 1CD srt

Преземи: Intolerable Cruelty movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Intolerable Cruelty на 25 Мбит
Marvels.Agents.of.S.H.I.E.L.D.S04E03.HDT (275 MB) dcs.legends.of.tomorrow.201.hdtv-lol.mkv (338 MB)
Gotham.S03E05.720p.HDTV.X264-DIMENSION[e (698 MB) Star.Trek.Beyond.2016.1080p.BluRay.x264- (1903 MB)
Intolerable Cruelty преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Intolerable Cruelty Mkd1CD19x 0.00titlovic
Intolerable Cruelty (2003)1CD136x 0.00prvut (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Intolerable Cruelty downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official Site | U.I.P. France [fr]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Intolerable Cruelty movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Divorce Lawyer (eng), Intolerable (eng)
Рејтинг на филмот:6.3 / 10 (77035)
[ Engage the enemy. ] - A beautiful gold digger matches wits with a shrewd Beverly Hills divorce lawyer who is increasingly attracted to her.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle