Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

The Animatrix Македонски преводи (2003) 1CD sub

Преземи: The Animatrix movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи The Animatrix на 25 Мбит
Blood.Father.2016.BDRip.x264.AC3.RoSubbe (1253 MB) The.Strain.S03E07.PROPER.HDTV.x264-KILLE (214 MB)
Greys.Anatomy.S13E04.720p.HDTV.x264-FZHD (744 MB) Arrow.S05E02.720p.HDTV.X264-FZHD.mkv (887 MB)
The Animatrix преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Animatrix1CD61x 0.00Acemkd (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Animatrix downloadThe Animatrix SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Animatrix movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Опавковки
Детали за филмотAKA:The Animatrix (eng), The Animatrix All Ep. (eng), Анiматриця (eng)
Рејтинг на филмот:7.4 / 10 (61512)
[ Free your mind. ] - The Animatrix is a collection of several animated short films, detailing the backstory of the "Matrix" universe, and the original war between man and machines which led to the creation of the Matrix.
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle