Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Eye See You subtitles on new OpenSubtitles.com website (beta)
Hide ads

Eye See You Македонски преводи (2002) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:UIP
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Eye See You movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Детали за филмотAKA:D-Tox (eng), Detox (eng), Eye See You (eng), The Outpost (eng)
Рејтинг на филмот:5.3 / 10 (21306)
[ Survival is a Killer. ] -
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle