Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

The Beach Македонски преводи (2000) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводотTheBeach_MKD.sub (64241бајти) прикажи преглед

Преземи преводи како drtic (dtc)Преземи преводи како drtic (dtc)
Име на издавачотBeach, The (2000)25.000 FPS
Додавачajta (a) @ . преземени861x () . Самоназначен преводСамоназначен превод . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

The Beach преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Плажа1CD257x 0.00logannn
Плажа1CD192x 0.00logannn
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toThe Beach downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Fox (Germany) | The Beach Fan Site | Fox | Virgin net (UK)
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Beach movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Луцифер (мкд-титлови) (mac), A part (eng), The Beach (eng), Пляж (eng)
Рејтинг на филмот:6.6 / 10 (199144)
[ Innocence never lasts forever. ] -
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle